Yüksek faizler ile kredi veren ya da parayı kiralayan kişilere tefeci adı verilmektedir. Genel verilen ve belirlenen faiz oranları yasal sınırın kat kat üzerindedir. Tefecilik işi yapan kişiler ön gördüğünüz üzere gene olan tüm kazançlarını faiz rakamları üzerinden sağlamaktadırlar. Tefeci mağduru insanları duyduk, gerek haberler de izledik gerek ise gazeteler de okuduk hatta bazı TV dizilerinde bile tefeci betimlerine rastladık. 5.000 TL aldığınız parayı geri 15.000 olarak ödeme zorun da bile bırakılıyorsunuz. Hatta mallarınızı ipotek edip sizden alabiliyorlar. Durum böyle olunca tefeciye bulaşmak mantık sınırlarında bir iş olmaktan çıkıyor.

TEFECİ KREDİSİ

Tefeci aramayın bize ulaşın şeklinde bir slogan gördüm ve içeriğine baktığım da gerçekten çözüm yolu sergilediğini anladım. Banka kredisi çekmek sandığınız kadar kolay değil bankalar onlarca evrak istiyor SGK dokumanı, gelir belgesi gibi. Hatta bu evrakları temin etmekle de her şey bitmiyor.  Tüm bu işlemleri yerine getirseniz de banka kredi talebinize hayır cevabı verebilir. Bankanın sizin kredinize neden hayır dediği, hangi kredi türüne başvurmanız gerekiyor, kredi puanınız ne ve kredi çekmeniz için yeterli mi, evraksız gelir belgesiz kredi başvurusu var mı gibi tüm soru ve sorunlardan  http://www.onodemesizkredi.com adresine tıklayarak kurtulabilirsiniz.

Size anında evraksız kolay kredi almanız için danışmanlık hizmeti sağlamaktadırlar. Danışmanlık hizmetinden yararlanarak tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz ve zaman kaybetmeden acil nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sadece ihtiyaç değil konut ve taşıt kredilerinde de aynı kredi kolaylıkları tarafınıza sunulmaktadır.

Tefeci aramayın nasıl kredi alırım diye düşünmeyin verdiğimiz internet adresine girin ve uygun çözümünüzü belirleyin. Hatta atlamayalım ki evraksız gelir belgesiz kredi hizmetinin yanı sıra kefilsiz de kredi çekmeniz için danışmanlık yapılmaktadır. Konut kredisi çekmek için mevduat hesabınız da para olmasına da gerek yok  http://www.onodemesizkredi.com sizi bu sıkıntıdan kurtararak hesabınızda para olsun ya da olmasın konut kredisi çekmenizi ve hayallerinizde ki evi almanızı sağlıyor. Zaman kaybı yaşamayın uzman yönlendirmeleri ile danışmanlık hizmeti alın ve kısa bir süre diliminde krediniz onaylansın