Hepimizin en sık karşılaştığımız sorunlarından biridir aslında ay sonu elimize geçmekte olan belirli bir tutardaki maaşımızı nereye ödeyeceğimizi bilemeyiz çoğu zaman. O kadar dağınık bir borçlanma içerisine girmişizdir ki belirli bir plana oturmadığımız içinde ne kadar ödeme yapsak da sanki giderek çoğalan bir borç batağının içerisinde buluruz kendimizi. Örneğin; A bankasından almış olduğunuz 2.000-TL tutarlı 36 ay vadeli bir krediniz var ve siz bunu aslında gayet düzenli ödeme yaparken başka ir ihtiyaç için B bankasından da 1.500-TL tutarlı bir kredi kartı aldınız. Tabi sonra sicilinizin düzgün olduğunu gören banka kurumları sizi rahat bırakmadı ve peş peşe kredi talepleri ve kredi kartları gelip kapınızı çalmaya başladı. Hazır sıcak para tabi sizde hiç birini red etmediniz. Hepsinden de biraz biraz kullandınız hatta. Oldu size en az 5 banka borcu ve tam o anda bulaşık makinenizde bozuldu onuda taksitle alim dediniz tabi ki elden taksit yapan evkur, evve gibi kurumlar sırada sizi beklemekte birde oraya borçlandınız. Şimdi ay sonu oturun düşünün bakalım maaşınızın ne kadarını nereye ödeyeceksiniz.

Düzensiz Ödemelerimden Dolayı Kredi Çekemiyorum

İşte böyle böyle artıyor biz bireylerin borçlanmaları. Ödeyemediğimiz her borç maalesef yerinde saymıyor. Üzerine her gecikme günü günlük olarak yansıyan faiz tutarları zamanla belimizi büküyor ve elimizde kalan para o zaman hiç birini ödemeye yetmiyor. Bu nedenle eğer dağınık borçlanmalarınız mevcut ise siz hiç dert etmeyin gelin biz düzenleyelim. Size aylık ödemenize göre planlama yapalım,geri ödeme tabloları düzenleyelim ve böylelikle size ödeme kolaylığı sunarak borçlanmalarınızı rahatlıkla bitirme olanağı sunalım. Verdiğimiz kredi çıkartma, senetle kredi, komisyonla kredi gibi hizmetlerin yanı sıra danışmanlık firması olarak asıl hizmet verdiğimiz nokta sizin ödemelerinizi düzene sokarak hayatınızı kolaylaştırmaktır.

Borçlarım Çok Dağınık Nasıl Birleştirebilirim?

Bunun için yapmanız gereken tek şey borçlu olduğunuz yerlere ait dokümanları toparlayarak tarafımıza internet aracılığı ile sitemizden başvuru yapmanız ve gerekli dökümanların fotokopilerini tarafımıza ulaştırmanız  yeterli olmaktadır. Biz sizin için detaylı bir şekilde gerekli kontrolleri yaparak tarafınızdan edindiğimiz aylık gelir düzeyi bilgilerinize göre gerekli ödeme planlarını oluşturarak tarafınıza sunuyoruz. Hizmetimiz bununla da son bulmayıp 3 aylık süreçte ay bazında ödemelerinizi oluşturduğumuz tabloya göre yapıp yapmadığımız hususunda sizleri takip ederek kontrollerinizi sağlıyoruz. Yani bir daha herhangi bir ödeme düzensizliği ile karşı karşıya kalmanıza  sebebiyet vermiyoruz.

Dağınık borçlarınızı birleştirin.

Gelin sizde bizi tercih edin düzensiz ödemelerinizden kurtulun. Bize ulaşabilmek oldukça kolay sadece internet aracılığı ile sitemize giriş yaparak iletişim bilgilerinizi sayfanın en alt kısmında yazılı bulunan forma yazmanız yeterlidir. Danışman arkadaşlarımız tarafından size gün içerisinde mutlaka dönüş sağlanacaktır.