Teknosa geçen her gün  müşterilerine kolaylık sağlama hususunda yeniliklerine devam ediyor. Teknosa’dan yaptığınız yüklü miktarda ki alışverişlerinizde, ING Bank ortaklığıyla, uygun faiz oranları ve vade seçenekleriyle kredi alabilmenize fırsat sunuyor.

Komisyon olmadan ve herhangi bir kredi masrafı ödemeden Teknosa’dan, kredi kartına gerek duymaksızın taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Teknosa’dan yapmış olduğunuz 750 ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde sizler de ING Bank TeknoKredi kampanyasını tercih edebilirsiniz.Bütün Teknosa mağazalarında alışverişiniz esnasında, mağaza satış temsilcisi ile birlikte başvurunuzu SMS yoluyla yaparak masrafsız kredi kullanabilirsiniz.

TEKNOSA NAKİT KART BAŞVURUSU

Başvurularınızı yapmadan önce Teknosa mağazalarından Nakit Kart almak zorundasınız. Dolayısıyla zaten sizler alışveriş yaptığınız esnada kredi kullanmak isteğinde bulunduğunuzda mağaza çalışanları size bu kartı verecektir.Kartı edindikten sonra ise, başvurunuzu T.C. kimlik numaranızı ve başvuru kodunu 2229’a SMS göndereceksiniz.Ardından eğer, başvurunuz olumlu sonuçlanırsa, Teknosa’dan 15.000 TL’ye kadar yapacağınız alışverişlerinizin tümü için ING Bank Tekno Kredi seçeneğinden yararlanacaksınız.

Kartı edindikten sonra alışverişimi nasıl gerçekleştiririm ? Kredi çektikten sonra, eğer kartımda para kalırsa nasıl değerlendiririm ? Toplamda kaç taksit olarak geri ödeme yapabilirim ? gibi sorular aklınızı kurcalıyor olabilir.Eğer örnek verecek olursak; Bu kampanyadan yararlandınız ve 5.000 TL kredi başvurusunda bulundunuz.Ancak 5.000 TL ’lik bir alışveriş yapamadınız, onun yerine 4.000 TL masrafında bulunarak Teknosa alışverişinizi gerçekleştirdiniz.Kalan 1.000 TL ‘lik bir miktar Teknosa mağazalarının size verdiği nakit kartınızda kalır.Bu 1.000 TL ile ister Teknosa mağazalarından tekrar alışveriş yapabilir, dilerseniz de bu parayı çekebilirsiniz.Ayrıca diğer mağazalarda da alışveriş yapabilirsiniz. Teknosa ve ING Bank ortaklığı ile gerçekleşen Tekno Kredi kampanyası sayesinde alacağınız krediyi ise geri ödemelerinizi 9 ile 36 ay taksitlerle gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca belirtmek gerekirse eğer ING Teknokredi, İstanbul Ümraniye Meydan Teknosa mağazasında ve teknosa.com’da geçerli değildir.Eğer ING Bank sizin kredi notunuza göre, kampanyaya uygun görmediği takdirde, kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.Almak istediğiniz bir ürün var ve nakitiniz yoksa ve de geri ödeme konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız Tekno Kredi almak sizin için uygun bir seçenek olacaktır.