Günümüz şartlarında ihtiyacımız olan şey nedir? İllaki para tabi ki . İşte bunun için çalışırız, çabalarız, ancak işler her zaman rutininde gitmez ve beklenmedik bir ödeme yada paraya ihtiyaç duyulan bir durum oluşur . Kredi ödemekte zorluk çektiğiniz günler vardı ama onlar geride kaldı nasıl olsa öderim diyorsanız bu seferde kredi notu çıkıyor karşımıza ve düşük olduğu için krediyi alamıyoruz. Ancak bunu sektör haline getirmiş firmalar var, başlıkları da cazip “biz kredinizi çekelim siz ödeyin”.

Bu firmalar sizin adınıza kredi çekiyorlar ve siz ödüyorsunuz tabi onlara vereceğiniz komisyon masraflarıyla birlikte. Aldıkları komisyon genelde çekmek istediğiniz tutarın % 10 yada % 20’si oluyor. Bu firmalarla komisyon oranı için pazarlık yapma şansınız var hatta kredi notunuz tahmininizden yüksek ise bu şansınız daha fazla. Ancak komisyon için pazarlığınızı yapmanız gereken zamanı iyi bilmelisiniz.

Firma Sitesi: “bizkredinizicekelim.net”

Uzmanlarca ve bu yolu deneyen kişilerin deneyimlerine bakılarak tavsiye edilen şu; firma sizi arayıp krediniz onaylandı, gelip paranızı alın dediğinde komisyon pazarlığınızı yapmanızın daha iyi olacağını savunuyorlar.