Acil nakit paraya sıkıştığımız da ilk sığındığımız liman bankalar olmuştur. Banka kredisi çekmek de maalesef düşündüğümüz kadar kolay değil. Öncelikle istenilen evrakları SGK prim dokümanı, gelir belgesi gibi başlıca evrakları eksizsiz temin etmeliyiz. Ardından kefil isteniyor ise istenilen kriterler de kefil bulmak zorundayız. Sonrasında başvuru yapabiliriz. Fakat başvurumuz onaylanmaya da bilir. Örneğin kredi notunuz düşük olabilir hatta ve hatta başvuru yaptığınız kredi için yetersiz de olabilir. Tüm bu can sıkıcı şartlar ve negatif durumlar bu araya gelince banka kredisi alamayabilir ve acil nakit ihtiyacımızı karşılayamayabiliriz. Neyse ki artık alternatif bir yolumuz daha var. Senetle para veriyoruz diyen kişi ve özel şirketler.

Senetle para veriyoruz diyen kişi ve özel şirketlerin çalışma prosedürlerinin bankalardan farkı yok. Tıpkı bankalar da olduğu gibi faiz uygulaması ve vade kullanma özgürlüğünüz var. Tek fark aldığınız para karşılığında senet imzalamanız. Borcunuzu taksitlere bölerek aylık vadeler ile ödeyebilirsiniz. Her taksit için ayrı senet yapmanız yeterlidir. Ayrıca şunu da belirtelim ki bu sistem tamamen yasaldır ve faiz oranlarının bankalardan farkı yok içiniz rahat olsun.

Senetle kredi almak para almak istiyorsanız gelirbelgesizkredi.org adresine tıklamanız yeterli. Senet ile kredi verenler ve para verenlere ulaşmak için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Sizin için bu kişiler ile iletişim kuruyorlar ve tüm detaylar hakkında bilgi alarak eksiz şekilde tarafınıza aktarıyorlar. Aklınıza takılan tüm sorulara cevap buluyorlar. Yaklaşık 50.000 TL ye kadar senet ile para almanızı kredi bulmanızı sağlıyorlar. Bu şekilde bankaların hayır cevabına üzülmek zorunda kalmıyoruz. Nereden nasıl para bulacağım, eş dost borç para verir mi sorularına veda ediyoruz. Her şey bu denli kolay ve basittir. Üstelik bizim yerimize araştıran bir danışmanız da olacak.

Senetle para veriyoruz diyenlerden faydalanan para ve kredi alan onlarca kişi var. Sizde bu kişiler arasında yerinizi alabilirsiniz. Yapmanız gereken il temel adım gelirbelgesizkredi.org adresini tıklamak sonrasında umduğunuzdan ve beklediğinizden daha kısa sürede cevap tarafınıza iletilecek ve aradığınız parayı bulacaksınız.