Bankalardan kredi almak artık eskisi kadar kolay olmamakta ve pek çok kişi mevcut olan para sıkıntısını bu yerler aracılığı çözme olanağı yakalayamadıkları için kendilerine daha başka çözüm yolları aramaktadırlar. Bu aşamada akla gelen diğer bir seçenek ise kredi danışmanlık ve finans şirketleri olmakta ve bugünkü yazımızda ülkemizin e kalabalık şehri olan İstanbul’da bireysel kredi veren finans şirketlerinden bahsedeceğiz.

Kredi Danışmanlık ve Finans Şirketleri Güvenilir Midir?

İlk aşamada adı geçmekte olan bu yerlere karşı olan güvensizliğe yönelik açıklama yapmak son derece faydalı olacaktır. Bilmelisiniz ki kredi vermek ya da buna benzer bankacılık işlemleri gerçekleştirmek yalnızca bankaların yetkisinde olan işlemler değildir. Bu hizmetleri tıpkı bankalar gibi yasal ve bir o kadar da kaliteli olarak kredi danışmanlık ve finans şirketleri de sunmakta ve günümüzde binlerce kişi para sıkıntısını bu yerler aracılığı çözmektedir. Bu sebepten dolayı siz de kredi almak yada benzer işlemler yapmak için bankalara müracaat etmek zorunda olmayıp adı geçen bu firmalardan da hizmet alma olanağı yakalayabilirsiniz. Üstelik bu yerlerin sayısı son derece fazla olmakta ve pek çok yerde iletişime geçmek de bir hayli kolay olmaktadır.

İstanbul’da Kredi Danışmanlık Firmaları Nerelerde Var?

Yazımızın başında da belirttiğimiz İstanbul’da yer alan ve üzere mevzu bahis olan bu firmalardan bazıları aşağıda anlatıldığı gibi olmaktadır.

  1. İstanbul Finans,
  2. Kayzen Danışmanlık,
  3. Akfer Finans,
  4. MCG Finans Danışmanlık,
  5. Şahin Finans Danışmanlık,
  6. Aslan Finans ve Yatırım Hizmetleri,
  7. BES7 Danışmanlık,
  8. Rota Kapital,
  9. Ater Finans Danışmanlık,
  10. Amesis Finans’tır.

Adı geçen bu ilde mevcut olan nüfus yoğunluğuna paralel olarak oldukça fazla sayıda bireysel kredi veren danışmanlık ve finans şirketi mevcut olsa da en çok dikkat çeken ve aynı zamanda en çok rağbet gören bunlar olmaktadır. Siz de mevcut olan sıkıntınıza yönelik olarak en kapsamlı hizmeti verecek olan yeri tespit ederek son derece kolay bir şekilde çözüme ulaşma olanağı yakalayabilirsiniz.