Günümüz zor koşullarında özellikle ekonomik anlamda şartlar çok kötü. Hemen hemen herkesin en az bir veya birden fazla kredi kartı veya kredi borcu mevcut. Teknolojinin hayatımıza girişi ile birlikte nakit para ile alışveriş yapmaz hale geldik. Tüm ihtiyaçlarımızı kredi kartı kullanarak yaptığımız için, ayın sonunda aldığımız maaşın büyük bir kısmı kart ödemeleri için ayrılıyor. Aynı zamanda fazla kullanım nedeni ile kredi kartı limiti de azalıyor.

Bankalardan aldığımız kredi kartlarının limiti, aylık gelirimiz ile orantılıdır. Bu nedenle herkesin limiti çok yüksek olmayabiliyor. Özellikle mobilya ve beyaz eşya gibi yüklü ödeme gerektiren alışverişlerimizde kredi kartı kullanımı limitimizi azalmasına sebep olur. Peki, kredi kartı kullanmadan mobilya veya beyaz eşyayı taksitle nereden alabiliriz? İşte yanıtı!

Evkur; teknoloji ürünlerinden beyaz eşyaya, mobilyadan küçük ev aletlerine kadar birçok ürünü kredi kartı şartı olmadan taksitle sunan alışveriş mağazasıdır. Üstelik birçok kampanya ile müşterilerine hizmet veriyor. Her türlü elektronik eşya, beyaz eşya, ev tekstil ürünleri, mobilya, kozmetik ürünleri, bebek ürün ve oyuncakları, spor aletleri, halı/kilim gibi birçok ürün Evkur’da satışa sunulmaktadır.

Evkur’dan Senetle Taksitle Alışveriş

Evkur, müşterilerine alışverişte kolaylık sağlamak için muhteşem bir teklif sunuyor. Evkurdan 24 Ay Vadeli Kredi Kartsız Taksitle Mobilya ve Beyaz Eşya almanız mümkün. Kredi kartına taksit ile işlem yapan birçok alışveriş mağazası bulabilirsiniz. Ancak, kredi kartı olmadan taksitle alışveriş yapabileceğiniz mağaza sayısı çok az. Evkur, mobilya ve beyaz eşya ihtiyaçlarınızı kredi kartına gerek kalmadan peşinatsız taksit avantajı sunuyor. Eğer krediniz kartınız yok ise veya kredi kartı limitinizi mobilya beyaz eşya gibi yüklü ödemeler ile doldurmak istemiyorsanız sizi Evkur mağazalarına davet ediyoruz. Sizin yapmanız gereken ise, sadece mağazalardan istediğiniz ürünü beğenmek.

Evkur 15 Ay Taksitle Beyaz Eşya

Geniş ürün yelpazesi ve kampanyaları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Evkur,  peşinatsız kredi kartsız taksit seçeneği ile kendi sektöründeki rakiplerinden bir adım önde ilerliyor. Eğer sizde, bu avantajlardan yararlanmak isterseniz, Evkur mağazalarından veya www.evkur.com.tr web sitesinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.