Düşük faizli kredi alma isteği, bankalardan kredi almak isteyen vatandaşların üzerinde en çok durduğu noktalar arasında yer almaktadır. Faizle kredi almak zaten başlı başına zor bir eylem olarak dikkat çekerken, bazı bankalar son derece yüksek tuttukları bu oranlarla neredeyse vatandaşı canından bezdiriyor diyebiliriz. Hal böyle olunca, düşük faizli kredi sağlayan ve müşterilerine vermiş olduğu krediyi uzun vadeler halinde sağlayan firmalar vatandaşın sık sık ziyaret ettiği ve başvurduğu kurumlar arasında yer alıyor.

Düşük faizle kredi sağlayan ve son zamanlarda da kredi almak isteyen kişilerin en çok başvurduğu kurumlardan birisi de Turkcell’ dir. Herkesin bildiği gibi uzun zamandır iletişim sektöründe hizmet veren ve ülkemizde de en çok kullanılan operatör olma özelliğini gösteren Turkcell, son zamanlarda düşük faizli finansman kredisi sağlayarak müşterilerini bu alanda ciddi şekilde yönlendiriyor. Firmanın bu kampanyası da ülke çapında ilgi görüyor.

Turkcell Finansman A.Ş. tarafından sağlanan bu hizmete göre, firma finansmana ihtiyacı olan müşterilerine finansman desteği sağlayarak vizyonunu geliştirmeyi amaçlamaktadır. Efektif faiz oranlarıyla %1′ den başlayan oranlarla finansman desteği alabileceğiniz bu kampanyanın asli örneklerini internet sitesinde de bulabilirsiniz. Kredi başvuru formunu online olarak doldurabilir ve firmadan kredi desteği alabilirsiniz. Sözleşme yapmayı düşünüyorsanız, sözleşme öncesi satış formunu da inceleyebilir ve bu sayede, alacağınız finansmanla ilgili bilgi sahibi de olabilirsiniz.

Müşterileriyle yapmış oldukları anlaşmaya istinaden böyle bir kampanyayı yürürlüğe geçiren Turkcell, bunun dışında ayrıca kredi finansman bilgilendirmesi de yapmaktadır. Haftalık 7 TL üzerinden abone olabileceğiniz bu kampanya sayesinde kısa bir süre zarfı içerisinde bankaların o dönem hangi kampanyayı uyguladığı, en düşük faiz oranları ve bunun gibi birçok yararlı bilgiye ulaşabileceğiniz bir platforma da sahiptir.